Sale!
Infinity Koleksiyonu

AMERICAN MASTER

2.648 TL 2.476 TL %40 İndirimli Fiyat Nakit Fiyatı

YUMUŞAK
ORTA
ORTA SERT
SERT

18 Taksitli Fiyatı 2870 TL’dir.

(Taksit tutarı: 160 TL’dir)

Özel havalandırma sistemiyle, daha sağlıklı.

Amerikan Master’ın zarif, örme kumaş yüzeyi, uyku ortamınızda mite ve diğer mikroorganizmaların gelişmesini kontrol altına almada yardımcı olan Ultra Fresh özelliğine sahiptir. Aynı zamanda leke ve kötü koku oluşmasına karşı da etkilidir.

Ürün Açıklaması

ANATOMİK YAPINIZA UYUM GÖSTEREN SİSTEM

İnsan omurgası doğal olarak S formuna sahiptir. S omurga eğrisinin yatarken de korunması anatomik açıdan son derece önemlidir. Bunun sağlamak için, yattığınız yüzey sırt, bel oyuğu ve baldırlardaki yapısal boşlukları doldurabilmeli, vücudun diğer bölgeleri ise doğru direnç noktalarıyla desteklenmelidir. LDP paket yay sisteminde yaylar özel bir kompozisyonla sıralanır. Birbirinden bağımsız hareket edebilen paket yaylar eşlerin birbirinin hareketlerinden etkilenmesini önler

AMERICAN-TOP

Çift Taraflı Gizli Ped

American Master'ın her iki tarafı da, eşsiz bir konfor duygusu yaşatan, Hyper ve Proxaid dolgulu katmanlara sahiptir

HAFIZALI VISCO KATMAN

Sizi Hatırlar

Visco (hafızalı köpük) uygulanan basınca göre form kazanır. Üstün elastik yapısı ile vücudun boşluklarını doldurur. Sonuç; olağanüstü konforlu bir ortopedi desteği.

AKTİF DESTEK TEKNOLOJİSİ

En Zinde Sabahlar

Sistemde yer alan yaylar, anında ve aktif şekilde uyku alışkanlıklarınıza göre pozisyon alır, kasların ve omurganın dirençle karşılaşmaksızın gevşemesine ve doğal hareketlerini yapmasına imkan tanır.

ULTRA FRESH

Hijyenik Ferahlık

Amerikan Master'ın zarif, örme kumaş yüzeyi, uyku ortamınızda mite ve diğer mikroorganizmaların gelişmesini kontrol altına almada yardımcı olan Ultra Fresh özelliğine sahiptir. Aynı zamanda leke ve kötü koku oluşmasına karşı da etkilidir

Özellikler

Ölçüler 150 x 200 cm
Özellikler

2,3,7,48

Destek

Yumuşak

Yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.

Bir yorum yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir