Sale!
Craft Koleksiyonu

DIANA

1.970 TL 1.840 TL %40 İndirimli Fiyat Nakit Fiyatı

YUMUŞAK
ORTA
ORTA SERT
SERT

18 Taksitli Fiyatı 2310 TL’dir.

(Taksit tutarı: 129 TL’dir)

Her uyku alışkanlığına uyum gösteren yatak.

Diana’ nın her iki yüzeyinde kuş tüyü ve özel dansiteli yumuşak süngerden oluşan eşsiz ped katmanlar yer alır. Böylece tüm vücudunuza rüya gibi dokunur.

Ürün Açıklaması

HRS YÜKSEK DİRENÇLİ YAY TEKNOLOJİSİ

Konforlu, Sağlıklı, Güçlü Yapı

Yatak yay teknolojilerinin klasiği HRS yay sisteminin tüm üstün özellikleri Diana'da. Güçlü karbon çelik yapı, 6 sarmallı helezon form, yüksek yoğunluklu blok dizilim. Sıradan yataklarda zaman içinde görülebilen çökme gibi olumsuzlukları en aza indiren teknoloji. Yay yoğunluğu en yüksek olan sistemlerden biri olduğu için, tüm vücut tiplerine dengeli destek sağlar, yatağın formunu uzun yıllar korur.

NEM TRANSFER TEKNOLOJISI

Klimatik Konfor

Uyku süresince terleme yoluyla sıvı kaybederiz. Bu da uykuda bölünmelere sebep olabilir. Diana, Q-Dry & Soft özelliğine sahip örme kumaşı sayesinde sürekli hava alır, nem transferine yardımcı olur. İdeal ısı dengesini sağlar. Klimatik özelliğiyle mite, küf ve mantar gibi oluşumları da önler.

DREAM TOUCH

Her İki Yüzeyde Kuş Tüyü - Sünger Ped Katmanlar

Diana'nın her iki yüzeyinde kuş tüyü ve özel dansiteli yumuşak ve sert süngerden oluşan eşsiz iki farklı ped katmanlar yer alır. Böylece tüm vücudunuza rüya gibi dokunur.

ELYAF KATMAN

Daha Havalı, Daha Yumuşak

Diana, lifli yapısı sebebiyle hava geçirgenliği sunan özel bir elyaf katmanla desteklenmiştir. Bu özel dolgu, beklediğiniz konfor düzeyini daha da artırır, yumuşak yapısıyla uyku ortamınıza daha fazla keyif sunar.

Özellikler

Ölçüler 150 x 200 cm
Özellikler

2,4,9,45

Destek

Orta

Yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.

Bir yorum yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir