Aero Comfort Yatak
Aero Comfort Yatak
Aero Comfort Yatak
Aero Comfort Yatak
Aero Comfort Yatak
Aero Comfort Yatak

Aero Comfort Yatak Yatak


5 Bölgeli Paket yay teknolojisi ile kişiselleştirilmiş uyku konforu yaşatan Aero Comfort yatak, yüzeyinde konumlandırılan Lova'ya özel Hyper sünger teknolojisi ile ekstra konfor ve rahatlık sunar. Ayrıca yapısında bulunan Aero Soft elyaf, yatak yüzeyinin sürekli hava almasını sağlar ve ferah bir uyku yüzeyi oluşturur.

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

Aero Comfort Yatak

AERO COMFORT YATAK KİMLERE ÖNERİLİR?

  • Hem Ekonomik Hem Konforlu Yatak Arayanlara : Ekonomik yatak arayan tüketiciler genelde konforsuz, sert yataklar almak zorunda kalır. Aero Comfort Yatak, ekonomik ürün arayan tüketicilerimize sunacağınız yüksek konforlu mükemmel bir alternatiftir. Ayrıca tek kişilik yatak arayan tüketicilere de ilk önerilmesi gereken yataktır.
  • Eşlerinin Dönüş Hareketlerinden Etkilenenlere : Aero Comfort Yatak, paket yay sistemine sahiptir. Paket yaylar, klasik yayların aksine birbirlerinden bağımsız çalıştığı için sadece vücudun yatağa basınç yaptığı yerlerde, etkiye göre tepki verir. Bu sayede eşlerden biri ne kadar hareket ederse etsin, diğeri bu dönüş hareketlerinden etkilenmez, uykusu bölünmez.
  • Skolyoz Rahatsızlığı Olanlar : Özellikle genç yaşlarda başlayan skolyoz rahatsızlığına karşı uygun bir yatakta yatmak çok önemlidir. Skolyoz rahatsızlıklarında yatağın çok yumuşak ya da çok sert olmaması önemlidir. Aero Comfort yatak sertliği ve destek derecesi itibari ile skolyoz rahatsızlığı olanlara rahatlıkla önerilebilir.
  • Uykuda Terleme Sorunu Olanlar : Aero Comfort yatağın iç malzemeleri ve kumaşı, nefes alabilen, yüksek hava geçirgenliği olan malzemelerden oluşturulmuştur. Bu sayede uyku süresince terleme sorunu yaşayanlar için ideal iklimde bir uyku ortamı sağlar.
  • Yorgun Uyananlar : Aero Comfort yatak, sahip olduğu teknolojik ve gelişmiş kalite malzemeleri ile gece boyunca vücudu dinlendirir, rahatlatır. Böylece yeni güne zinde ve dinç olarak hazırlar.
Uykunuzu Kişiselleştirin

Düşlediğiniz Uykulara Hoşgeldiniz

Düşlediğiniz Uyku Lova'da!