{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
Tüm ürünlerde ÜCRETSİZ Kargo Fırsatı!
650 Satış Noktamızla Sizi Rahatlıkla Buluşturuyoruz
Lova

Üyelik Sözleşmesi


Kullanım Koşulları


DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ’nin markası olan Lova Yatak’a ait www.lovayatak.com ‘a hoş geldiniz. Lütfen site ve/veya mobil uygulamamızın kullanım şartlarını içeren aşağıdaki maddeleri okuyunuz. Siteyi ve/veya mobil uygulamayı kullanmanız aşağıdaki maddeleri kabul ettiğiniz anlamını taşıyacaktır.


DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. aşağıdaki maddeleri önceden bilgi vermeksizin değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar.


Sitede ve/veya Mobil Uygulamada yapılan işlemler, siparişler ve sitede ve/veya mobil uygulamada yapılabilecek değişiklikler


DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. site ve/veya mobil uygulama üzerinden alınan siparişlerdeki adetleri herhangi bir sebep göstermeden iptal etme ve sınırlandırma hakkına sahiptir. Bu sınırlama aynı müşteri hesabından, aynı kredi kartı kullanılarak, aynı fatura veya teslimat adreslerini içeren, toptancı, bayi tarafından veya yeniden satılmak amacı ile verildiği düşünülen siparişlere uygulanabilir.


DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. sitede ve/veya mobil uygulamada istediği anda ve önceden bildirmeksizin değişiklik yapma, site ve/veya mobil uygulama yayınını durdurma ya da site ve/veya mobil uygulama özelliklerini değiştirme hakkına sahiptir.


Site ve/veya Mobil Uygulama İçeriğiSitede ve/veya mobil uygulamada bulunan resim, yazı, görsel öğeler, videolar gibi herhangi bir materyal DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ‘ye aittir. Lova Yatak, DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. adına tescil edilmiş ticari markadır.


Site ve/veya mobil uygulama içeriği tamamen kişisel ve ticari amaçlı olmayan kullanım içindir. İçeriğin kullanılması ya da kullanıcılar tarafından kişisel amaçlı olarak bilgisayarına aktarılması sonucunda içerik ile ilgili herhangi dağıtım, kullanım ve yayın hakkı kullanıcıya geçmez.Sitede ve/veya Mobil Uygulamada Verilen Kişisel Bilgiler Sitede ve/veya mobil uygulamada vermiş olduğunuz kişisel bilgiler "Gizlilik ve Güvenlik” bölümünde açıklanan kurallara tabiidir.


Ürün Bilgileri


Sitede ve/veya mobil uygulamada bulunan ürünlerin bir kısmı Türkiye genelinde ve yurtdışındaki Doğtaş ve Kelebek Mobilya mağazalarında bulunabilir. Ürünlerimizin bir kısmı ise mağazalarda bulunmayıp yalnızca site ve/veya mobil uygulama üzerinde satılabilir.Sitede ve/veya mobil uygulamada gösterilen fiyatlar Türk lirasıdır. DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. sitede ve/veya mobil uygulamada bulunan fiyatlar ile mağazalarında bulunan fiyatlar arasında oluşabilecek farklardan sorumlu değildir. Site ve/veya mobil uygulama üzerinden verilen siparişlerde sitede ve/veya mobil uygulamada sipariş esnasında sipariş özet sayfasında verilen fiyatlar geçerlidir.


Site ve/veya mobil uygulama üzerinde ürün ile ilgili verilen bilgilerde yazım hataları veya bilgi eksiklikleri olabilir. DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. bu hataları düzeltme hakkına ve bunun sonucunda ilgili yasal mevzuat hükümlerine uygun olmak kaydıyla bazı siparişlerde iptal ya da değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.


Renkler


DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ’ye ait Lova Yatak, sitedeki ve/veya mobil uygulamadaki resimlerde ürünlerin renklerini gerçek renklerine en uygun şekilde göstermeyi hedefler. Ancak kullanıcının ekran ayarları, farklı ekran tipleri dolayısı ile oluşabilecek farklardan dolayı sorumluluk kabul etmez.


Diğer Sitelere ve/veya Mobil Uygulamalara Verilen Bağlantılar


Sitede ve/veya mobil uygulamada DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ’nin kontrolünde olmayan sitelere ve/veya mobil uygulamalara bağlantılar yer alabilir. DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. bu sitelerle ve/veya mobil uygulamalarla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez ya da bu bağlantıların verilmesi DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’nin bu siteler ve/veya mobil uygulamalar üzerinde bir onayı ya da yorumu olduğu anlamına gelmez. Bağlantılar sadece kullanıcı kolaylığı ya da bilgi paylaşımı amacı ile verilmiştir.


Fikri Haklar


Sitede ve/veya mobil uygulamada mevcut bulunan bilgiler, görseller ve içerikler DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’nin daha önceden yazılı olarak izni alınmadan kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, kullandırılamaz, değiştirilemez ve ileride kullanılmak üzere saklanamaz. Tüm Web Sitesi ve/veya Mobil Uygulama içeriği (metin, veri, grafik, görüntü, logolar, düğme simgeleri, veri tabanı, tasarım, yazılım ve sair diğer Web Site ve/veya Mobil Uygulama içeriğine ilişkin unsurlar)DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’nin fikri ve sınai mülkiyetindedir. Web Sitesinde ve/veya Mobil Uygulamada yer alan bütün yazıların, grafiklerin, görsellerin ve tüm resimlerin her hakkı saklıdır.Web Sitesi ve/veya Mobil Uygulamada içeriğine, tasarımına ve yazılımına ilişkin tüm mali hakların izinsiz kullanımı (işleme, çoğaltma, yayma, temsil ve umuma arz) bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü izinsiz ifşa ve kullanım, fikri ve sınai mülkiyet hakkının ihlali anlamına gelecektir.


Üyelikten Çıkarma


DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. işbu sayfa ile ilan edilen Kullanım Şartlarının ihlalinin tespiti halinde yahut bu ihlaller ile ilgili bir şikâyet alınması halinde herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kullanıcıların Web Sitesi’ni ve/veya Mobil Uygulamayı herhangi bir biçimde kullanımını engelleyebilir yahut üyelikten çıkarabilir.Bu halde doğabilecek tüm sorumluluk ile, 3. kişiler ve/veya yetkili merciler tarafından DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ’ye karşı öne sürülebilecek tüm iddia, talep ve/veya ödemeler için DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ’nin kullanıcılara ferileri ile rücu hakkı saklıdır.


DOĞANLAR MOBİLYA GRUBU İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. kendisi tarafından sonlandırılan Kullanıcı hesabına ait her türlü bilgiyi silip silmeme konusunda serbesttir. Kullanıcı silinen ya da muhafaza edilen kayıtlar ile ilgili herhangi bir hak ve/veya tazminat talebinde bulunamaz.Kullanıcı, sona ermeye ilişkin olarak herhangi bir zarar – ziyan ve/veya hangi nam altında olursa olsun herhangi bir tazmin talebinde bulunmayacağını bu haklarından peşinen feragat ettiğini kabul ve beyan eder.