{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
149 TL ve Üzeri Siparişlerde Kargo Ücretsiz!
650 Satış Noktamızla Tüm Türkiye’yi Rahatlıkla Buluşturuyoruz.
LOVA

Lova, 50 yıllık tecrübenin yarattığı genç uyku markası yeni nesil teknoloji, yeni nesil marka.


Türkiye’nin lider mobilya markalarının yaratıcısı Doğanlar Holding Mobilya Grubu, tam 50 yıllık bilgi birikimi ile şimdi de Türkiye’nin en genç ve dinamik uyku markası Lova’yı gururla, rahatlıkla sunuyor. Mobilya sektöründeki 50 yıllık; tasarım, üretim ve perakende mağazacılık deneyiminin son teknoloji malzemelerle buluştuğu Lova yatakları, kullanıcısına eşsiz bir uyku ve rahatlık deneyimi sağlıyor. İnsan ortalama olarak, hayatının üçte birini uykuda geçiriyor. Lova da bu bilgiden yola çıkarak insanlara kaliteli ve rahat bir uyku deneyimi sunmak için yataklarını üretiyor. Yüksek teknolojisi ve özel teknikleri ile ideal vücut ortopedisini destekleyen, omurga sağlığını ve vücut ısısını düşünen akıllı yataklar tasarlıyor. Alırken de rahat, yatarken de rahat olmasını amaçlıyor ve rahatlıktan hiç ödün vermiyor. 


Kişiye özel rahat uyku deneyimi ile kuralları yeniden yazıyoruz


Geliştirdiği yeni nesil yatak içi malzemelerini, ürünlerinde titizlikle birleştiren Lova, her vücut tipine göre rahat bir uyku sunabilen, kişiye özel seçenekleriyle beklentilerin ötesine geçerek yatak ve uyku ürünleri dünyasında kuralları yeniden yazıyor. Yeni nesil patentli yay sistemleri ve hafızalı sünger teknolojisi, kullanıcısına sağlık ve rahatlığı mükemmel uyum içinde sunarken, ısı ve nem transferi yapan kumaş ve sünger teknolojilerinin kullanıldığı hava alan yüzey sayesinde hijyenik ve ısı dengeli bir uyku ortamı yaratılıyor.


Lova ürünleri, her zevke, her ihtiyaca cevap verebilen geniş ürün portföyünü kullanıcıların beğenisine sunuyor


Bakterileri kalıcı şekilde yok etme özelliğine sahip son teknoloji antibakteriyel kumaş alternatifleri, vücudun kıvrımlarına göre şekil alıp vücudu sarabilen ve basınç azaldığında sıfır deformasyonla ilk haline dönebilen sünger teknolojileri ile butik ihtiyaçlara da çözüm üreten Lova Yatak, geri dönüşümlü malzemeden üretilmiş kumaş ve malzemeleriyle sürdürülebilir bir dünya için doğa dostu olmayı amaçlıyor.


Fabrikamızda son teknoloji üretim bantları, ergonomik tasarımlarla buluşuyor

Çanakkale’nin Biga ilçesinde bulunun, 5000 m2’lik üretim alanına sahip üretim alanında, 2020 yılının ikincisi yarısından itibaren yapılan 3 milyon Euro tutarındaki yatırımla son teknoloji üretim bantları kullanıcı dostu ergonomik tasarımlarla buluşuyor. Yeni yatırımlarla birlikte yatak üretim kapasitesi yıllık 250 bin adete ulaşan Lova fabrikasında 10’u ar-ge uzmanı olmak üzere 100 kişilik bir ekip, müşterilerine rahat uyku deneyimi sunmak için çalışıyor


Erişilebilir Konsept Mağazacılık Anlayışı

Lova Yatak, yaygın mağazacılık anlayışı ile lokasyon anlamında da erişilebilir marka olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor. Müşteri odaklı hizmet anlayışı, uzman ve güler yüzlü satış personeli, samimi, konforlu mimari konsepti ile tüketicilerine en ideal alışveriş deneyimini yaşatmak için tasarlanan Lova konsept mağazaları, ağırlıklı olarak AVM ve ana caddelerde konumlanıyor. 2022 sonuna kadar konsept mağaza ağını ikiye katlayarak 100 mağazaya ulaşmayı hedefleyen Lova Yatak yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda toplam 500’e yakın satış noktası hedefiyle yoluna emin adımlarla devam ediyor.

 

Lova müşterileri alışveriş yaparken de rahat

Lova konsept mağazasının mimari detayları, üst düzey ve tek tip müşteri deneyimi için özel olarak tasarlanıyor. En son mimari trendler ve kullanıcı deneyimleri ışığında hazırlanan Lova mağazalarında ferahlık, konfor, güven hissi ve rahatlık ön plana çıkıyor. Aydınlatmadan, renk ve malzeme seçimlerine kadar her detayın incelikle düşünüldüğü konsept mağazalarda, Lova müşterileri alışveriş yaparken de ‘rahat’ hissediyor.


LOVA LOVA LOVA

MARKALARIMIZ