Tüm ürünlerde ÜCRETSİZ Kargo Fırsatı!
{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
Lova

50 Yıllık Deneyimin Birleştiği Yeni Nesil Uyku Markası


Doğanlar Holding Mobilya Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Lova Yatak olarak, 50 yıllık tasarım, üretim ve perakende deneyimimizle sektörde öne çıkıyoruz. ‘‘Türkiye’nin Rahat Uyku Markası’’ olma hedefiyle kullanıcılarımıza benzersiz bir uyku deneyimi vaat ediyoruz. Bu sözümüzü tutabilmek için sürekli olarak yatak teknolojilerimizi geliştiriyor ve son teknoloji malzemeleri kullanarak kişiselleştirilmiş

rahatlığı sunuyoruz.


Daha Fazla Konfor için Geniş Ürün Yelpazesi


Her vücut yapısına uygun yataklar tasarlayarak kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına çeşitli çözümler sunuyor ve artan müşteri portföyümüze her zaman en kaliteli hizmeti sağlıyoruz. Geniş ürün yelpazemiz arasında renkli ev tekstili ürünleri ve dekoratif aksesuarlar bulunuyor. Böylece yaşam alanlarınıza farklı bir atmosfer ve tarz katmayı hedefliyoruz. Kullanıcılarımıza konforlu ve şık bir yaşam tarzı sunmayı amaçlıyoruz.


Müşteriyi Özel Hissettiren İnovatif Ekip Çalışması


Ürün portföyümüzün şekillenmesine büyük katkı sağlayan AR-GE ve ÜR-GE merkezimizdeki çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. İnovatif ürünler ile kullanıcılarımıza en rahat uyku konforunu sunmak için sürekli çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için, yatak ürünlerimizde 25 yıl garanti, bazalarımızda 7 yıl garanti ve 120 gün içinde değişim garantisi sağlıyoruz. Bu güvenceler, ürünlerimizin kalitesine olan inancımızı göstermektedir.


Dünyanın Her Köşesine Ulaşan Rahatlık Deneyimi


Dünyanın birçok farklı noktasına ürünlerimizi ihraç ediyoruz. Yaygın mağazacılık anlayışımız ve geniş satış ağımız ile yurt içinde ve yurt dışında yüzlerce satış noktamız ile kullanıcılarımızın her an ulaşabilecekleri yakınlıktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız, uzman satış personelimiz ve ergonomik mimari konseptli mağazalarımız ile her zevke ve ihtiyaca uygun en ideal alışveriş deneyimini sunuyoruz.


Sürdürülebilir Üretim ile Daha Temiz Bir Geleceğe Adım


Çanakkale’nin Biga ilçesinde 5.000 m2’lik üretim alanına sahibiz. Makine parkurumuza yaptığımız yatırımlarla en son teknolojiyi kullanarak, üretim kapasitemizi artırdık. Ürünlerimizde en iyi sonuçları elde etmek için sürdürülebilirlik ilkemiz ile yeni nesil teknolojiyi birleştiriyoruz. Sürdürülebilirlik çalışmalarımız doğrultusunda Seaqual Organizasyonu’nu destekleyerek, deniz ve okyanuslardan toplanan plastiklerin dönüştürülmesiyle üretilen yumuşak ve özel tuşeli kumaşları yatak tasarımlarında kullanıyoruz. Yine aynı hedefle, üretim aşamasında daha az su tüketimiyle elde edilmiş kumaşları tercih ederek sürdürülebilir bir dünya için doğa dostu olmayı amaçlıyoruz.

 


Ödüllü Sosyal Projelerle Parlayan Lova


Kadın istihdamına önem veriyoruz. İş hayatında sağladığımız eşitlik ve hazırladığımız sosyal sorumluluk

projelerimiz farkındalık yaratarak, Kadın Dostu Markalar Platformu tarafından düzenlenen "Kadın Dostu Markalar Özel Ödülleri" töreninde, toplumsal cinsiyet eşitliği konularında değer yaratan uygulamalarımızla ödüle layık görüldü. Ayrıca, en iyi pazarlama ekiplerinin ödüllendirildiği THE HAMMERS ödüllerinde #FizyoterapistimLovada projesiyle Ev Dekorasyonu sektöründe altın

ödül kazandık.

 


Sizleri Lova Yatak Ailesi’ne katılmaya davet ediyor, sizinle birlikte daha rahat ve konforlu bir uyku deneyimi yaşamayı dört gözle bekliyoruz.

Agora başlıklı baza yatak ve sandıklı puf Lova Perge Baza yatak ve komodin Lova Relax Başlık ve yatak

MARKALARIMIZ