Tüm ürünlerde ÜCRETSİZ Kargo Fırsatı!
{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
Lova

Lova Yatak 120 Gün Değişim Prosedürü


1. Lova Yatak portföyünde yer alan yataklar, herhangi bir sebep veya gerekçe aranmaksızın ‘teslimat tarihinden itibaren’ 120 gün değişim garantisi altındadır.
2. Özel ölçü (fiyat listesinde yer almayan ürünler), renk seçimi yapılmış kişiye özel baza-başlıklar, Dream Star ve Lexia yataklar ile outlet ürünler için bu uygulama geçerli değildir.
3. Young Star Set Yatağı, Slim Soft, Expert Pedic, Wing Yatak, Topperlar, Bebek Yatakları, İnternete Özel yataklar değişim kapsamı dışındadır.
4. Yatağa adaptasyon süresi yaklaşık olarak 21 gündür. Bu nedenle müşterilerin değişim talebi öncesinde adaptasyon süresini tamamlaması ve yatağı en az 21 gün kullanmış olması gerekmektedir. (Teslim tarihinden itibaren 21 gündür.)
5. Toplu satışlar (Tek seferde yapılan 10 adet ve üzeri satış), otel-yurt gibi ticari işletmelere yapılan satışlar ve projeli işler dahilinde yapılan satışlar; değişim garantisi dışındadır.
6. Değişim Garantisi kapsamında her müşterinin 1 hakkı bulunmaktadır.
7. Değişimi yapılan yatak için müşteriden lojistik bedeli talep edilmez.
8. Değişim sürecinde ürünleri inceleme sorumluluğu, mağaza/bayi personeline aittir. Değişimi yapılan üründe mağaza/bayi personelinin yaptığı değerlendirme sırasında kullanıcıdan kaynaklı herhangi bir ayıp tespit edilirse değişim süreci başlatılmaz.
9. Değerlendirme kapsamında; ürünün kullanıldığı yerin koşulları nedeniyle üründe küf-koku-leke olması, üründe yırtık-hasar ve çökme tespiti durumlarında değişim yapılmaz.
10. Değişimi kabul edilen ürün üst segment ise aradaki fiyat farkı alınarak ilerlenir, daha alt segment ise fiyat farkı verilmez, aradaki fark kadarlık bir alışverişe yönlendirilir.