Neden Lova?

1 - 120 Kusursuz Gece Garantisi

Lova’da geçireceğiniz ilk 120 geceniz garantilidir. Memnun kalmadığınız takdirde Lova’nızı değiştirebilirsiniz.

2 - Kişiye Özel Yatak Seçim Asistanlığı

Uykunuzu kişiselleştirebilmeniz için size yardımcı olan Lova Sleep Test, size özel yatak asistanı hizmeti ile size en uygun Lova’yı belirliyor ve sizi kusursuz uykuyla tanıştırıyor.

3 - Uyku Teknolojisinde Son Yenilikler

Yeni nesil patentli yay sistemleri, hafızalı sünger tekniği, ısı ve nem transferi yapan dry&soft teknolojisi ile birlikte ısı ve nem kontrolü Lova’da buluşuyor. Son teknolojiden faydalanarak tasarlanmış Lova’lar ile sağlıklı uykular, keyifli sabahlar sizi bekliyor.

4 - Daha Fazla Dinlenme Hissi İle Uyanın

Yeni Lova’nız gece boyu omurganızın doğal eğrisini her noktadan destekler, kaslarınızı gevşetir, sinir ağı ve dolaşım sisteminizi rahatlatır.

5 - Hijyen Güvencesi

Lova’da kullanılan Aegis teknolojisinin, kumaşa kazandırdığı etkili antibakteriyel özellikleri uluslararası kuruluşlarca onaylanmıştır. Bu teknoloji sayesinde son derece hijyenik bir uyku ortamı sunan Lova yataklar, yaşam ve uyku kalitenizi artırır.

6 - Eşlerin Farklı Uyku Tipleri İçin Çözüm

Farklı uyku pozisyonları ve alışkanlıklarına sahip eşler için kişiselleştirilmiş uyku deneyimi sunan Lova; özel geliştirilen yay ve katman teknolojileri ile farklı ihtiyaçları karşılayarak tek yatakta size ve eşinize en konforlu uyku ortamını sunar.

7 - Çocuk Gelişimine Yönelik Ürünler

İdeal bir bebek ve çocuk yatağı, yüksek nitelikli sünger veya latex katmanlara sahip olmalıdır. Lova’nın çocuğunuzun gelişimi için geliştirilen tasarımları; zararlı organizmaları barındırmaz, hızlı büyümeye adaptasyonu kolaylaştırarak kas ve omurga gelişimine yardımcı olur.

8 - Geniş Ürün Yelpazesi İle Her Detayda Kusursuz Uyku

Baş ve boynunuzun ihtiyaç duyduğu doğru destek için geliştirilen yastıklar, yaşam tarzınıza göre stresi ve nemi alan özel kumaşlar, uyku kalitesini artıran ekstra katmanlı alezler ile birlikte uyku konforunuzu her detayda kusursuzluğa taşırsınız.

9 - Baza&Başlık Dünyası

Kusursuz uykuyu kusursuz detaylarla tamamlayın. Lova’nın baza ve başlık setlerinin, titizlikle işlenmiş detayları ile hem tarzınıza göre bir oda oluşturup hem de depolama alanları yaratabilirsiniz.

10 - Üst Düzey Konfor

Lova’da yaşayacağınız uyku deneyimi ile kendinizi otel konforunda hissedeceksiniz.