Tüm ürünlerde ÜCRETSİZ Kargo Fırsatı!
{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
baza üzerinde Lova Soft Effect Yatak ön-yan görünümü

Soft Effect Yatak ile Uyku Dünyanız Değişsin!

Uyku, sağlıklı bir yaşamın temel taşıdır. Fakat yatak seçimi direkt olarak uyku kalitesini etkileyen önemli bir etkendir. Kusursuz bir uyku deneyimi, gün boyu devam eden yorgunluğu atmak için şarttır. Böylelikle yeni güne tazelenmiş bir şekilde başlarsınız. İşte tam da bu noktada Soft Effect yatak modeli devreye giriyor. Haydi gelin hep beraber özelliklerini inceleyelim!

Soft Effect Yatak Modeli Özellikleri Nelerdir?

baza üzerinde Lova Soft Effect Yatak

1. İdeal Isı Dengesini Sağlar

Yatağın tasarımı, vücut sıcaklığını dengelemek ve aşırı ısınma gibi durumların önüne geçmek için özel olarak geliştirilmiştir. Yatağın içinde bulunan her bir malzeme, vücut ısısını emer ve dağıtır. Optimum uyku sıcaklığı bu şekilde sağlanır. Böylelikle uykuda terleme gibi sorunlarda azalma görülür.


Siz de Lova Yatak aracılığıyla terleyenler için yatak modelleri ve fiyatlarını inceleyerek Soft Effect yatak ile tanışabilirsiniz!


2. Vücuda Göre Şekil Alan Bir Yapısı Vardır

Soft Effect yatak modeli içerisinde bulunan özel süngerler vardır. Bunlar HR ve Hyper adları ile bilinir. İkisi de son derece yumuşak olan bu süngerler, uyku kalitesini gözle görülür biçimde artırır. Ayrıca bu yatak, vücudu kusursuz şekilde sararak omurga yapısının desteklenmesini sağlar. Böylelikle uyku esnasında basınç noktalarının oluşması engellenmiş olur. Kişi, uyandığında kendini daha zinde hisseder. Yatak, farklı uyku pozisyonlarına uyum sağlaması adına yoğun bir esneklik sunmaktadır.


3. Örme Kumaşın Konforlu Etkisini Hissettirir

Soft Effect yatak, esnek ve yumuşak dokuya sahip örme kumaşla kaplanmıştır. Yatağın pürüzsüz bir yapıya sahip olmasının nedeni budur. Bunun yanı sıra örme kumaş her daim nefes alır. Hava dolaşımını artırır. Serin bir uyku ortamı yaratma konusunda kesinlikle birebirdir.


4. Bambu Lifleri ile Uyku Hijyeni Sağlar

Lova’nın en özel yatak modellerinden biri olan Soft Effect yatak, bambu lifleri içermektedir. Bu lifler, doğal olarak antialerjik ve antimikrobiyal özelliklere sahip haldedir. Bu özellikler aracılığıyla yatakta bakteri, koku ve alerjen oluşumu en iyi şekilde önlenmiş olur.


Soft Effect Yatak Kimler için Tasarlandı?

Soft Effect yatak son derece özel bir tasarıma sahiptir. İşlevsel yönleri ile dikkat çeken bu yatak:


● Enerjisi düşük şekilde uyananlar,

● Alerjik bünyeye sahip olanlar,

● Uyku sırasında terleyenler,

● Partnerinin dönüş hareketinden etkilenenler,

● Uyku hijyeni sağlamak isteyenler,

● Uyurken bel, sırt ve boyun ağrısı yaşayan bireyler için tasarlandı.


Lova Yatak’ta yer alan yatak modelleri arasında en çok ilgi çekenlerden biri olan Soft Effect yatak modelinin detaylarına inmiş olduk. Siz de dilediğiniz zaman Lova mağazalarını ziyaret ederek bu konfor dolu yatağı bizzat yakından inceleyebilirsiniz!