Yataklar

Her detayı rahatınız düşünülerek tasarlanmış yatak modelleri ile güne mutlu ve huzurlu bir merhaba deyin.

Filtrele
Ebat SIRALA
Yatak Boyutu SIRALA
Yatak Sertliği SIRALA
Lova Yatak
Ebat Seçili Ebat:
Yatak Boyutu Seçili Ebat:
Temel Özellikler Seçili Ebat:
Yatak Sertliği Seçili Ebat:
Uygula

Yataklar Hakkında

Lova Yatak İle Kusursuz Uyku Garantisi

Lova Yatak, farklı ihtiyaç ve beklentilere uygun olarak tasarlanmış yatak seçenekleri ile sizleri kusursuz bir uyku konforuyla buluşturuyor. Günün tüm yorgunluğunu üzerinizden atmanıza yardımcı olan yatağınız, hiç kuşkusuz evinizin en önemli eşyaları arasında yer alıyor. Ürettiği yataklarda uyku teknolojisindeki en son yeniliklerden yararlanan Lova Yatak ise sizlere deliksiz ve huzurlu bir uykunun beraberinde keyif dolu sabahların kapılarını aralıyor.

En rahat gecelerin kahramanı olan Lova Yatak tarafından tasarlanan ve üretilen yatak modelleri, pek çok ihtiyaca cevap vermesi ile farklı vücut tiplerine ve uyku pozisyonlarına mükemmel bir konfor sunuyor.

Kişiye özel yatak seçim asistanı sayesinde size en uygun olan yatağı seçmenize olanak tanıyan Lova Yatak, 120 kusursuz gece garantisi ile memnun kalmamanız durumunda yatağınızı başka bir yatakla değiştirme fırsatı sunuyor.

Mükemmel Uykunun Mimarı Yataklar

Yoğun geçen bir günün ardından kendinizi yatağınıza atıp deliksiz bir uyku çekmeye ne dersiniz? Rahat ve konforlu bir gecenin en önemli mimarı hiç kuşkusuz buna uygun olarak tasarlanmış yatak modelleri.

Lova’nın yatak modellerinde bulunan yeni nesil patentli yay sistemleri, omurganızı desteklerken gece boyunca vücudunuzun doğru uyku pozisyonunda kalmasına yardımcı oluyor. Lova yataklarda bulunan hafızalı süngerler ise gece uyurken vücudunuzun uygulamış olduğu basınca göre form kazanıyor. Böylece vücut boşluklarınızı doldurarak sizi düşlediğiniz mükemmel uykuyla bir araya getiriyor.

Lova yatak modellerinde bulunan dry&soft teknolojisi ise yatağın ısı ve nem kontrolünü sağlarken geceleri terlemenizin önüne geçiyor. Bu sayede sağlıklı ve rahat bir uyku uyuyarak güne keyifli merhaba diyebiliyorsunuz.

Lova Yatak, yüksek endüstri teknolojilerinin bir eseri olan visco katmanlardan oluşan yatak modelleri ile omurga, kemik ve eklemlerinize rahatlık, teninize ise ideal ısıyı sunuyor. Bunun yanı sıra yatağınızın hafızalı visco katmanları sizi hatırlayarak vücudunuza unutulmaz bir ortopedi desteği sağlıyor.

Lova yataklarda bulunan tek yönlü ve çift yönlü kullanım seçenekleri de tamamen sizin tercihinize bırakılıyor.

Lova Yatak’ın vücudunuzla kusursuz bir bütünlük oluşturan tek kişilik yatakları ve çift kişilik yataklarının yanı sıra tamamen size özel olarak tasarlanmış olan özel seri koleksiyonu da dikkat çekiyor.

İyi Bir Uyku İçin Çift Kişilik Yatak Modelleri

Güzel geçen bir günün anahtarının iyi uyku olduğuna inanan Lova Yatak, rahat bir uyku için geniş ürün yelpazesi ile pek çok farklı yatak modelini sizler için bir araya getiriyor. Farklı kumaş seçenekleri ve özel yay ve hijyen teknolojilerine sahip çift kişilik yatak seçenekleri ile keyfine düşkün ve omurgasını seven bireylere eşsiz bir rahatlık sunuyor.

İyi uyku için doğru yatak seçimi kadar seçilen yatağın büyüklüğü de büyük önem taşıyor. Bu anlamda sunulan çift kişilik yatak ölçüleri arasından size, baza ya da karyolanıza ve yatak odanıza en uygun olanı güvenle seçebilirsiniz.

Tek Kişilik Yatak Seçenekleri ile Konforlu Uyku

Lova Yatak’ın tek kişilik yatak seçenekleri, farklı üretim malzemeleri, maliyetleri ve yatak ölçüleri ile aradığınız konforlu uykuyu bedeninizle buluşturuyor. Vücut omurgasını dengede tutmak üzere tasarlanan tek kişilik yatak modelleri, hassas temas alanları ile kaliteli bir uyku deneyimi sunarken güne çok daha iyi dinlenmiş olarak ve zinde başlamanıza yardımcı oluyor.

Ustalık eseri işçilik detayları ile dolu olan tek kişilik yataklar, çok katmanlı teknolojileri ve diğer özellikleri ile hem fiziken hem de zihnen gece boyunca kendinizi yenilemenize yardımcı oluyor.

Eğer konforlu uykunun sırrını merak ediyorsanız Lova Yatak’ın tek kişilik yatak modellerine göz attıktan sonra size en uygun olan yatağı seçebilirsiniz.

Devamını Oku