Sepette %50 İndirim
GÜN
SAAT
DAKİKA
SANİYE

Yataklar

Her detayı rahatınız düşünülerek tasarlanmış yatak modelleri ile güne mutlu ve huzurlu bir merhaba deyin.

Filtrele
Ebat SIRALA
Yatak Boyutu SIRALA
Yatak Sertliği SIRALA
Çift Kişilik
Ebat Seçili Ebat:
Yatak Boyutu Seçili Ebat:
Temel Özellikler Seçili Ebat:
Yatak Sertliği Seçili Ebat:
Uygula

Yataklar Hakkında

Lova Yatak , farklı ihtiyaçlara ve beklentilere uygun olarak bilme  seçenekleri ile sizleri kusursuz bir uyku konforuyla buluşturuyor. Günün yorgunluk üzerinizde atmanıza yardımcı olan yatağınız, hiç kuşkusuz evinizin önemli eşyaları arasında yer alıyor. Ürettiği alanında uyku teknolojisindeki en son yeniliklerden yararlanan Lova Yatak ise sizlere deliksiz ve huzurlu bir uykunun beraberinde keyif dolu sabahların kapılarını karıştırıyor.

En rahat gecelerin kahramanı olan Lova vücut yatağı ve yatak modelleri , pek çok ihtiyaca cevap vermesi ile farklı tiplerine ve uyku pozisyonlarına mükemmel bir konfor sunuyor.

Kişiye özel yatak seçim asistanı sayesinde boyut en uygun olan yatağı seçmenize olanak tanıyan Lova, 120 kusursuz gece garantisi ile memnun Yatakta yatağınızı başka bir yatakla değiştirme fırsatı sunuyor.

Mükemmel Uykunun Mimarı Yataklar

Yoğun geçen bir günün sırasında yatağınıza atıp deliksiz bir uyku çekmeye ne dersiniz? Rahat ve rahat bir gecenin en önemli mimarı hiç kuşkusuz buna uygun olarak yatak modelleri .

Lova'nın yatak modelinde bulunan yeni nesil patentli yay sistemleri, omurganın ağızken gece boyunca vücudunuzun uyku pozisyonunda kalmasına yardımcı oluyor. Lova'da bulunan hafızalı süngerler ise gece uyurken sizin uygulamış olduğu basınca göre form kazanıyor. Böylelikle vücut boşluklarınızı doldurarak doldurarak doldurabilirsiniz.

Lova yatak modelinde bulunan kuru & yumuşak teknolojisi yatağın ısı ve nem kontrolünü sağlarken geceleri terleminizin önünde tutulabilir. Bu sayede sağlıklı ve rahat bir uyku uyuyarak güne keyifli merhaba diyebiliyorsunuz.

Lova Yatak, yüksek endüstri teknolojilerinin bir eseri olan visko yataklardan yataklardan ile omurga, kemik ve eklemlerinize rahatlık, teninize ise ideal ısıyı sunuyor. Bunun yanı sıra yatağınızın hafızalı visco katmanları sizi hatırlayarak vücudunuza unutulmaz bir ortopedi desteği sağlar.

Talebinde bulunma talimatı basitçe tercihinize göre tercih edilir.

Lova Yatak'ın vücudunuzla kusursuz bir bütünlük iddiası tek kişilik yatakları ve çift ​​kişilik yatak yanı sıra boyutu özel olarak göre olan  özel seri koleksiyonu da dikkat çekiyor.

İyi Bir Uyku İçin Çift Kişilik Yatak Modelleri

Güzel geçen bir günün anahtarının iyi uyku konulu inanan Lova Yatak, rahat bir uyku için geniş ürün yelpazesi ile pek çok farklı yatak modelini sizler için bir araya geliyor. Farklı kumaş seçenekleri ve özel yay ve hijyen teknolojileri sahip  çift ​​kişilik yatak seçenekleri ile anahtar kelimesi yedi kişilere farklı bir rahatlık sunuyor.

İyi uyku için doğru yatak seçimi kadar yatağın büyük önem taşıyor. Bu anlamda Sunulan çift kişilik yatak ölçüleri arasindan boyut,  baza ya da karyolanıza ettik yatak odanıza En Uygun olanı güvenle you understand.

Tek Kişilik Yatak Seçenekleri ile Konforlu Uyku

Lova Yatak'ın tek kişilik yatak seçenekleri , farklı üretim malzemeleri, ve yatak ölçüleri ile aradığınız uykuyu bedeninizle buluşturuyor. Vücut salyangozu dengede tutmak için tek kişilik yatak modelleri , hassas temas alanları ile kaliteli bir uyku deneyimi sunarken güne çok daha iyi dinlenmiş olarak ve zinde yatmak yardımcı oluyor.

Ustalık eseri işçilik bilgileri ile dolu olan tek kişilik hizmetler, çok çeşitli teknolojileri ve diğer özellikleri ile hem fiziken hem de zihnen gece boyunca yenilemenize yardımcı oluyor.

Eğer cevap uykunun sırrını merak ediyorsanız Lova Yatak'ın tek kişilik yatak modellerine göz attıktan sonra boyut en uygun olan yatağı yatağı.

Lova Beybi İle Bebekler İçin Sağlıklı Uyku

Bebek yatağı ürünleri ile Lova Yatak, çiftler kadar bebeklerin de kaliteli ve sağlıklı bir uyum uyumasını ve güne keyifle başlamasını sağlıyor. Gelişimlerinin en hızlı olduğu bebeklik çağında onların hızla büyümesine ve fiziksel gelişimlerini doğru şekilde tamamlamasında bulunuyor.

Lova Beybi  koleksiyonunda yer alan Sensitive Baby Boy ve Sensitive Baby Girl yatak modellerinin hava geçirgenliği yapabilme yapısı bebeklerin terlemesini önlerken sağlığını da koruyor.

Bebeklerin farklı uyku pozisyonlarına en hızlı şekilde uyum sağlama dream sünger katmanı omurganın pozisyonunu korumaya yardımcı oluyor.

Devamını Oku