{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
Kasım'a Özel Tüm Siparişlerinizde ÜCRETSİZ Kargo!
650 Satış Noktamızla Türkiye’yi Rahatlıkla Buluşturuyoruz
Lova

Kolay Nevresim Geçirme Yollarına Dair İpuçları

Nevresim geçirmek herkesin korkulu rüyasıdır hiç şüphesiz. Ancak doğru yol ve yöntemlerle siz de artık bu eylemi bir kabus olmaktan çıkarabilirsiniz. Kolay nevresim geçirme tekniklerini mutlaka not alın, her biri size çok lazım olacak; işte detaylar!

Kolay Nevresim Geçirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Lova

Günümüzde birçok kişinin kullandığı kolay nevresim geçirme yöntemi sayesinde siz de bu dertten kurtulabilirsiniz. Uygulayacağınız adımlar ise tam olarak şu şekildedir:


İlk Yöntem


İlk Adım: Hazırlık Aşaması


İlk olarak nevresimi yatağın üzerine serin. Her kısmı düzgün bir biçimde görünmelidir. Dümdüz sermelisiniz.


İkinci Adım: Rulo Formu Yapma


Yorganı yatağın üzerine serip nevresimle beraber rulo formunu alacağı biçimde güzelce sarın. Rulonun son kısmına gelince ise yorganı ve nevresimi köşe kısımlarından kıvırmaya başlayın.


Üçüncü Adım: Düğme İlikleme/Fermuar Çekme


Nevresimin düğmelerini dikkatli bir şekilde ilikleyin. Şayet fermuarlı ise fermuarı da yorganı araya sıkıştırmadan kapatın. Nevresimin düğmeli tarafı ayak ucuna denk gelecek şekilde geçirilmelidir.


Dördüncü Adım: Son!


Sıra en kolay kısma geldi. Yorganı ileri doğru rulo formunda iterek açın. İşlem tamam, bu kolay nevresim geçirme yöntemi ile her zaman rahatlıkla nevresim değiştirebilirsiniz!


İkinci Yöntem


İlk Adım: Ters Çevirin


Nevresimi ters çevirin ve iç yüzeyi dışa çıkarın.


İkinci Adım: Dümdüz Serin


Daha sonra yorganı yatağa dümdüz olacak şekilde serin.


Üçüncü Adım: Kollarınızı Geçirin


Bu adımda kollarınızı nevresimin içinden geçirmelisiniz. Böylelikle nevresimin iki köşesini sıkı biçimde tutarak yorganın köşe kısımlarını da tutmalısınız. Bu şekilde nevresimi yorgana adeta giydirmiş olacaksınız.


Dördüncü Adım: Yorganı Silkeleyin


Son adımda ise yorganı iyice bir silkelemeniz gerekecek. İşlem tamam, artık rahatça yorgana nevresim takabilirsiniz.


Üçüncü Yöntem


İlk Adım: Nevresimi Yatağa Tamamen Yayın


Nevresimi komple yatağa dümdüz şekilde serin.


İkinci Adım: Yorgan Köşelerini Tutun


Yorganın sol köşesinden tutarak nevresimin sol köşesinin içinden elinizi güzelce geçirin.


Üçüncü Adım: Dikiş İzlerini Takip Edin


Yorganı bırakmayın. Nevresimin sol dikiş izi kısmını takip edin, burası sizi en üst köşeye ulaştıracak. Ardından aynı adımı sağ kısım için de uygulayın.


Dördüncü Adım: Sona Geliyoruz!


Son adımda ise her iki köşeyi de elinizden kurtulmayacak biçimde sıkıca tutun. Yorganın nevresim içinde kaymaması da önemli, bundan da eminseniz silkeleme yapın. Nevresim geçirme işlemini başarıyla tamamladınız!


Battaniyeye Nevresim Geçirilir mi?


Günümüzde nevresimler battaniyelere de geçirilmektedir. Çok yaygın olmasa da kullanılan bir uygulamadır. Siz de battaniyelerinizi uzun seneler boyunca kullanmak istiyorsanız nevresim geçirerek koruyabilirsiniz.

Kolay Geçirilebilen Kaliteli Nevresimler Lova Yatak’ta!

Lova

Bir nevresimin kolayca geçirilebilmesi için yumuşak ve kaliteli bir dokuya sahip olması gerekir. Tabii bu durumda akla ilk gelenlerden biri Lova Yatak’ın sunduğu nevresim takımları arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Hangisini seçerseniz seçin asla pişman olmayacağınızdan emin olabilirsiniz.


Lova Yatak’ın sunduğu her bir nevresim takımının kalitesi de yüksektir. Rengarenk, desen desen olan bu muhteşem nevresim tasarımlarını muhakkak incelemelisiniz. Tek kişilikten çift kişiliğe kadar sayısız seçenek bulmanız mümkündür. Her biri de %100 pamuklu kumaştan üretilmiştir. Bu yüzden de uzun ömürlü bir performans sergilemektedir.


Kuru temizlemeye uygun olmayan bu nevresimlerin düşük ısıda ütülenmesini öneriyoruz. Temizleme işlemi akabinde nevresim geçirme tekniği sayesinde bu adımı da kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.