{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
Tüm ürünlerde ÜCRETSİZ Kargo Fırsatı!
650 Satış Noktamızla Sizi Rahatlıkla Buluşturuyoruz
Turuncu ve beyaz renkli nevresim takımı

Kolay Nevresim Geçirme Yollarına Dair İpuçları

Nevresim geçirmek herkesin korkulu rüyasıdır hiç şüphesiz. Ancak doğru yol ve yöntemlerle siz de artık bu eylemi bir kabus olmaktan çıkarabilirsiniz. Kolay nevresim geçirme tekniklerini mutlaka not alın, her biri size çok lazım olacak; işte detaylar!

Kolay Nevresim Geçirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Deniz manzaralı duvar kağıdı ve mavi nevresim takımlı yatak

Günümüzde birçok kişinin kullandığı kolay nevresim geçirme yöntemi sayesinde siz de bu dertten kurtulabilirsiniz. Uygulayacağınız adımlar ise tam olarak şu şekildedir:


İlk Yöntem


1.İlk olarak nevresimi yatağın üzerine serin. Her kısmı düzgün bir biçimde görünmelidir. Dümdüz sermelisiniz.


2.Yorganı yatağın üzerine serip nevresimle beraber rulo formunu alacağı biçimde güzelce sarın. Rulonun son kısmına gelince ise yorganı ve nevresimi köşe kısımlarından kıvırmaya başlayın.


3.Nevresimin düğmelerini dikkatli bir şekilde ilikleyin. Şayet fermuarlı ise fermuarı da yorganı araya sıkıştırmadan kapatın. Nevresimin düğmeli tarafı ayak ucuna denk gelecek şekilde geçirilmelidir.


4.Sıra en kolay kısma geldi. Yorganı ileri doğru rulo formunda iterek açın. İşlem tamam, bu kolay nevresim geçirme yöntemi ile her zaman rahatlıkla nevresim değiştirebilirsiniz!


İkinci Yöntem


1.Nevresimi ters çevirin ve iç yüzeyi dışa çıkarın.


2.Daha sonra yorganı yatağa dümdüz olacak şekilde serin.


3.Bu adımda kollarınızı nevresimin içinden geçirmelisiniz. Böylelikle nevresimin iki köşesini sıkı biçimde tutarak yorganın köşe kısımlarını da tutmalısınız. Bu şekilde nevresimi yorgana adeta giydirmiş olacaksınız.


4.Son adımda ise yorganı iyice bir silkelemeniz gerekecek. İşlem tamam, artık rahatça yorgana nevresim takabilirsiniz.


Üçüncü Yöntem


1.Nevresimi komple yatağa dümdüz şekilde serin.


2.Yorganın sol köşesinden tutarak nevresimin sol köşesinin içinden elinizi güzelce geçirin.


3.Yorganı bırakmayın. Nevresimin sol dikiş izi kısmını takip edin, burası sizi en üst köşeye ulaştıracak. Ardından aynı adımı sağ kısım için de uygulayın.


4.Son adımda ise her iki köşeyi de elinizden kurtulmayacak biçimde sıkıca tutun. Yorganın nevresim içinde kaymaması da önemli, bundan da eminseniz silkeleme yapın. Nevresim geçirme işlemini başarıyla tamamladınız!


Battaniyeye Nevresim Geçirilir mi?


Günümüzde nevresimler battaniyelere de geçirilmektedir. Çok yaygın olmasa da kullanılan bir uygulamadır. Siz de battaniyelerinizi uzun seneler boyunca kullanmak istiyorsanız nevresim geçirerek koruyabilirsiniz.

Kolay Geçirilebilen Kaliteli Nevresimler Lova Yatak’ta!

Beyaz renkli baza ve yatak örtülü yatak odası

Bir nevresimin kolayca geçirilebilmesi için yumuşak ve kaliteli bir dokuya sahip olması gerekir. Tabii bu durumda akla ilk gelenlerden biri Lova Yatak’ın sunduğu nevresim takımları arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Hangisini seçerseniz seçin asla pişman olmayacağınızdan emin olabilirsiniz.


Lova Yatak’ın sunduğu her bir nevresim takımının kalitesi de yüksektir. Rengarenk, desen desen olan bu muhteşem nevresim tasarımlarını muhakkak incelemelisiniz. Tek kişilikten çift kişiliğe kadar sayısız seçenek bulmanız mümkündür. Her biri de %100 pamuklu kumaştan üretilmiştir. Bu yüzden de uzun ömürlü bir performans sergilemektedir.


Kuru temizlemeye uygun olmayan bu nevresimlerin düşük ısıda ütülenmesini öneriyoruz. Temizleme işlemi akabinde nevresim geçirme tekniği sayesinde bu adımı da kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.